درباره ما

ثانی چگونه شکل گرفت؟

مجموعه آموزشی ثانی فعالیت خود را از سال 1394 با جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی و شاهد با هدف تحقیقات گسترده روی دانشجویان دانشگاه های دولتی کشور بمنظور پذیرش یادگیری سیار (mobile-learning)  انجام دادند که حاصل این تحقیقات مقالات بین المللی ، اسکوپوسی و چاپ کتابی در همین زمینه بوده است.

پس از مطالعات میدانی ،تیم ثانی با مدیریت یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه شهید بهشتی در رشته کارشناسی ارشد مدیریت IT به اجرا و پیاده سازی شیوه نوین یادگیری سیار پرداختند. که پس از 5ماه سامانه هوشمند آموزش منابع انسانی ثانی لانچ و مورد تست و ارزیابی قرار گرفت.

ثانی تاکنون با سازمان های محتلفی از جمله بانک دی، بانک قرض الحسنه رسالت، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمان حفاظت از محیط زیست ، راه آهن جمهوری اسلامی جلسه و گفتگوهایی بمنظور نیازسنجی ،تولید محتوا و اجرای پلت فرم آموزشی ثانی داشته است.

خدمات ثانی

ثانی چه خدماتی ارائه میدهد؟

استاد همراه

با ثانی شما در هر لحظه و هرمکانی که باشید در محیط نرم افزار میتوانید با اساتید خود در ارتباط بوده و رفع اشکال کنید.
سوالات خود را بمنظور بهبود وضعیت یادگیری بصورت آنلاین بپرسید .

امکان مشاهده دوره های آموزشی

بااستفاده از نرم افزار ثانی کاربر دانشجو می تواند در هرلحظه و در هرمکانی که قرار دارد تنها با روشن کردن اینترنت خود ، محتوای آموزشی هر دوره را مشاهده کند. محتوای آموزشی در قالب صدا، فیلم ، متن و انیمیشن می باشد.

یادگیری ادغام با بازی

یادگیری ادغام با بازی یا گیمیفیکیشن از جمله موضعات مورد علاقه سازمان هااست که بمنظور ایجاد لذت در یادگیری و کاهش خستگی ،آموزش بصورت بازی و امتیازی در می‌آید.
ثانی این قابلیت را برای کاربران دانشجو فراهم نموده است

امکان تعریف و ارسال تکالیف

فرض کنید استاد یک دوره برای آنکه متوجه شود آیا دانشجویان کاملا محتوای آموزشی را یاد گرفته اند بخواهند تمارین دوره ای تعریف کند.
ثانی این امکان را فراهم آورده تا استاد تکالیف را تعریف و دانشجویان تکالیف را انجام داده و ارسال کنند.