درباره ما

به مجموعه ثانی ، خوش آمدید.

از آموزش و پرورش نیروی انسانی تا ارائه پلت فرم آموزشی جهت یادگیری سیار در سازمان ها و شرکت ها
img

اطلاعات کوتاه در باره شرکت

شرکت توسعه و فناوری امین پردازش کار خود را با موضوع فعالیت آموزش ،تولیدو توسعه نرم افزارها و اپلیکیشن های تحت وب و تحت موبایل سازمانی و عمومی در شهریور سال ۱۳۹۷ در مرکز رشد دانشگاه شاهد آغاز کرد.

از نمونه کارهای نرم افزاری این شرکت می توان به اپلیکیشن هزار دارو، کارالوک اشاره نمود.

مجموعه ثانی که زیرمجموعه شرکت “توسعه و فناوری امین پردازش " می باشد ، از سال ۱۳۹۴  مطالعات خود را بر روی روش نوین یادگیری سیار در سرتاسر جهان شروع نمود و تا سال ۱۳۹۶ تحقیق و توسعه در این زمینه ادامه داشت که حاصل آن مقالات بین المللی و کتابی در این زمینه تحت عنوان " تولید و بکارگیری محتوای یادگیری سیار" می باشد.

از اوایل سال ۱۳۹۷ تیم اجرایی مجموعه ثانی با پیوستن به شرکت توسعه و فناوری امین پردازش شروع به طراحی پلتفرم آموزش پرسنل سازمانی نمودند که حاصل آن ۳ نسخه موبایلی و ۱ نسخه تحت وب می باشد.

از پاییز ۱۳۹۷ این مجموعه با توسعه اهداف خود، آموزش و پرورش نیروی کارآمد و تازه کار جهت ورود به سازمان ها و شرکت ها ؛در فعالیت کاری خود قرار داد.

مجموعه ثانی با کمک شرکت توسعه و فناوری امین پردازش دوره های آمادگی جهت ورود به بازار کسب و کار را برای فارغ التحصیلان دانشگاه های مطرح کشور و علاقه مندان به این حوزه برگزار میکند.

img

تیم ما

با تیم مجموعه ثانی آشنا شوید:
فاطمه صمدی
مدیر،طراح سایت،سئو کار
فاطمه صمدی
فاطمه فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه شهید بهشتی است. وی مدیریت مجوعه را بعهده داره و در کنارش طراحی سایت و سئوی سایت با ایشون هست
ندا کشاورزیان
مدیر بازاریابی
ندا کشاورزیان
ندا کشاورزیان، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی-بازرگانی از دانشگاه شاهد می باشد. ایشون مدیر بازاریابی مجموعه ثانی هستند و از شناسایی بازار تا تحلیل رقبا از وظایف ندا می باشد
حسین صمدی
مدیر برنامه های آموزشی
حسین صمدی
حسین دانشجوی مهندسی برق دانشگاه شاهد هست. ایشون مدیریت برنامه ها و دوره های آموزشی را بعهده دارد. از برنامه ریزی دوره تا برگزاری دوره از جمله وظایف حسین در مجموعه ثانی هست
ارسال یک پیام
fa_IRفارسی
en_USEnglish fa_IRفارسی